Napiš si
o písmenka

Jelikož se jedná o ruční práci na míru, prosím vás, abyste objednávali přes formulář nebo email. Vždy prosím podrobně uveďte, o co máte konkrétně zájem. 

Telefon

+420 608 414 929

osobní vyzvednutí

Praha 10 - Hostivař

Objednávkový formulář

Nejčastější otázky

Jakmile odešlete poptávku, ozvu se vám a doladíme všechny detaily objednávky včetně termínu dodání. Poté vám vystavím fakturu a jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, budu požadovat platbu předem. Po obdržení platby se pustím do výroby. 

Dodání záleží na produktu, který objednáváte. U menších zakázek to může být zhruba 2-3 týdny, u větších klidně 3-4 týdny. Svatební tiskoviny nebo logo může trvat i déle. Ve svatební sezóně (květen – září) je možné, že již nebudu přijímat objednávky z důvodu velkého vytížení. Doporučuji tedy objednávat s předstihem. 

Písmo se vyvíjí stejně jako styl kaligrafie. Proto se písmo může mírně lišit od obrázků na webu.  U každé zakázky se snažím, aby se písmo co nejvíce hodilo k produktu. 

V případě že ode mě budete chtít svatební tiskoviny nebo více kaligrafických služeb sladěných do jednoho stylu, ráda se s vámi domluvím na konzultaci po telefonu nebo na videohovoru, kde probereme veškeré detaily. 

Ano, velice často posílám balíčky i na Slovensko přes Packetu. 

V některých případech se lze domluvit na popsání vašeho vlastního materiálu. Ozvěte se mi s konkrétní poptávkou. 

Doprava a balné

Zásilkovna

Zaslání přes Zásilkovnu
Cena 100 Kč (výdejní místo)
Cena 140 Kč (na Vaší adresu)

Osobní vyzvednutí

Osobní vyzvednutí je možné na Praze 15 v Hostivaři nebo v Pístech u Nymburka.
Zdarma

 

Ceny výše platí pro standardní balíčky. 

U velkých cedulí doporučuji osobní odběr. V případě zaslání těchto nadrozměrných zásilek připočítávám balné 200 Kč + dopravu 150 Kč (nadrozměrný balíček přímo k vám domů). U cedulí 40×60 cm je cena za balné a zaslání na pobočku Zásilkovny 200Kč. 

V případě vyššího počtu velkých cedulí domluvíme cenu dopravy a balného individuálně

darujte písmenka

Dárkové poukázky

Ručně psaný dárkový poukaz lze zakoupit na všechny služby a produkty z nabídky. Obdržet ho můžete poštou nebo e-mailem.